Huligani rus xhiron rrahjen me anglezėt me GoPro (VIDEO)

Njė huligan rusk a xhiruar rrahjen me tifozėt e Anglisė nėpėrmjet njė GoPro tė cilėn e mbante nė kokė. Pamjet janė tė tmerrshme.

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s’kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.