Trump, personi i vitit sipas Time

Donald Trump ėshtė emėruar ‘personi i vitit’ pėr vitin 2016, nga revista Time.

Njoftimi u bė nė faqen e internetit tė Time tė mėrkurėn, nė mėngjes.

Ēmimi ėshtė vendosur nga redaktorėt e Time-s, dhe shkon pėr personin apo grupin tė cilėt kanė pasur njė ndikim tė madh nė lajmė, qoftė pėr tė mirė apo pėr tė keq./gazetametro.

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s’kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.