Ja çfarë kanë thënë femrat koreane për Kim Jong-un

Janë të çmendura apo kanë frikë?

Në të gjithë botën Kim Jong-un shihet si një diktator i tmerrshëm, por nganjëherë dhe si një person me të meta mendore.

Por në vendin e tij, femrat mesa duket edhe kur ëndërrojnë shohin sikur bëjnë seks me liderin suprem.

Është me të vërtetë për të qeshur, por në vitin 2014, të gjitha femrat koreano veriore votuan unanimisht se Kim Jong-un ishte mashkulli më seksi në botë, ndërsa në vend të dytë ato kanë zgjedhur ish futbollistin Deivid Beckham.

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s'kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.