Dy tė rinj shokojnė Britaninė me magji!! - VIDEO

Nė Britaninė e Madhe shikuesit e televizionit dhe pjesėmarrėsit nė shoun ‘Britain’s Got Talent’ janė shokuar nga njė pėrformancė e dy tė rinjve. Ata kanė bėrė magji dhe pjesa qė ka shokuar tė gjithė, publikun dhe shikuesit e televizionit ėshtė ndėrrimi i fanellave gjatė pėrformancave, pa u vėrejtur fare. Ata kanė filluar tė veshur me fanella me ngjyra tė ushtrisė por gjatė shfaqjes pavrejtėshėm kanė pasur fanella krejt tė zeza. Kjo ka shkaktuar edhe shumė komente nė Twitter. /REPORTERI.NET/

Pėr mė shumė shikojeni videon:

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s’kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.