Dy të rinj shokojnë Britaninë me magji!! - VIDEO

Në Britaninë e Madhe shikuesit e televizionit dhe pjesëmarrësit në shoun ‘Britain's Got Talent' janë shokuar nga një përformancë e dy të rinjve. Ata kanë bërë magji dhe pjesa që ka shokuar të gjithë, publikun dhe shikuesit e televizionit është ndërrimi i fanellave gjatë përformancave, pa u vërejtur fare. Ata kanë filluar të veshur me fanella me ngjyra të ushtrisë por gjatë shfaqjes pavrejtëshëm kanë pasur fanella krejt të zeza. Kjo ka shkaktuar edhe shumë komente në Twitter. /REPORTERI.NET/

Për më shumë shikojeni videon:

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s'kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.