Përmbytet Stambolli, pamje të jashtëzakonshme nga Turqia (FOTO)

Pamje të shumta të publikuara në rrjetet sociale dhe raportimet e mediave turke, por edhe botërore, tregojnë se Stambolli është në gjendje të jashtëzakonshme nga përmbytjet që është tanimë duke u ballafaquar.

Kjo video, ku shihet një person duke peshkuar në autostradë në Stamboll, është duke bërë bujë në internet.Turqia është duke u ballafaquar me përmbytje masive, sidomos Stambolli, e kjo për shkak të reshjeve të dendura dhe motit të keq që ka mbizotëruar ditëve të fundit në vend.Komunikacioni është ndërprerë përkohësisht.

 

 

 

 

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s'kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.