Pamje tronditëse të një nëne e cila kishte konsumuar heroinë (Foto)

Një nënë ka marrë një vendim të guximshëm për të treguar rimëkëmbjen ku ajo është transformuar tërësisht pasi nuk kishte konsumuar më heroinë.

Melissa Lee Matos thotë se ajo nuk dëshironte në asnjë mënyrë që të ndante imazhet e saj në këtë gjendje të ulët, por ai kishte besim se shumë njerëz vdesin nga një ves i tillë, dhe kjo duhet të ndalet.

Aktualisht ajo është e pastër për një vit e pesë muaj, raporton mediumi britanik “Metro”, transmeton Periskopi.


Vajza e Melissa Lee Matos e kishte gjetur në këto kushte të tmerrshme nënën e saj.
 Burri i Melissa Lee Matos-it e kishte fotografuar në këtë gjendje siç shihet në foto.
 

 


Ajo tashmë është e pastër qe një vit e pesë muaj.
 
 


Kjo është gjendja e Melissa Lee Matos aktualisht.
 

 


Ajo tha se ishte shumë e sëmurë dhe gati të vdesë dhe nuk kishte shpresa se do të shërohej.
 


 


Ajo tashmë nuk e përdorë heroinën dhe është e gatshme t'u ndihmojë të tjerëve.
 

“Kam shumë miq që kanë nevojë ta shohin këtë. Kjo gjendje e imja shkon përtej asaj që fjalët e mia mund të arrijnë. Kjo është larg, gjëja më e parë që kam ndarë me botën. Ju lutem lexoni. Ju lutem ndani” janë fjalët e Melissa-s.

“Emri im është Melissa dhe unë kam qenë e droguar. Unë kam qenë i pastër dhe jam shëruar për vetëm një vit e pesë muaj “, u spreh Melissa.

“Nëse jeni aktualisht në varësi aktive, kjo është lutja ime për ju. Shikoni këto foto. Imazhet e një vajze të vdekur”, shkruajti Melissa.

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s'kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.