'Party' nė ministri, ja si i festohet ditėlindja zv.ministrit (Foto)
Adoleshentja ruse u bė hit: Vallėzimi i saj i ēmendur nė klasė nuk do ta lėrė askėnd indiferent (Video) Nxėnėsja e shkollės sė mesme nga Rusia me vallėzimin e saj tė ēmendur tėrhoqi shumė vėmendje nė rrjetet sociale,... Oops...moderatorja e KTV-sė shanė nė transmetim direkt (Video) Moderatorja e KTV’sė Florije Konjuhi ka nis edicionin e lajmeve tė orės 23:00 nė Kohavision duke sharė. Ishin gabimet teknike pas tė cilave ajo u dėgjua duke sharė edhe pse ishte nė transmetim direkt. Çaji i Rusit nuk është nga Rusia Të gjithë e konsumojnë, por rrallëkush e di se nga rrjedh kjo pije e ngrohtë.Çaj i Zi, apo Çaji i Rusit, nuk rrjedh nga Rusia.Çaji i tillë prodhohet... E bėn tė arrijė orgazmėn vetėm duke luajtur nė celular (Video) Nėse nuk e keni ditur, vetėm njė pėrqindje jo e madhe e tė gjitha femrave nė botė arrijnė orgazėm gjatė marrėdhėnieve seksuale.Duke e marrė parasysh kėtė, sa mendoni se do tė ishte e lehtė ta bėni njė... Kush u krijua e para, pula apo veza? – Shkencėtarėt gjejnė pėrfundimin! Kush ka ardhur e para, pula apo veza? Kjo ėshtė enigma qė prej shekujsh ka munduar njerėzit pėr tė dhėnė njė pėrgjigje tė saktė e pėrfundimtare. Kėsaj pyetjeje njė grup shkencėtarėsh anglezė duket se... Rrėmbehet ”nusja” nė mes tė dasmės (Video) Bėni kujdes vajza kudo qė ndodheni.Edhe nė mes tė njė salle tė mbipopulluar dasmash mund t’iu rrėmbejnė. Ja se sie rrėmbejnė kėtė vajzė teksa kėrcen me djalin nė kėtė dasėm.Duket e ēuditshme dhe nuk... Një provokim që nuk do të donit të ju ndodhë?!! (Video) Ju ka ndodhur ndonjëherë të bini në kurthin e kamerës së fshehtë? Asgjë e keqe! Ajo që do të shihni në videon e mëposhtme sigurisht nuk do...