E bėn tė arrijė orgazmėn vetėm duke luajtur nė celular (Video)

Nėse nuk e keni ditur, vetėm njė pėrqindje jo e madhe e tė gjitha femrave nė botė arrijnė orgazėm gjatė marrėdhėnieve seksuale.

Duke e marrė parasysh kėtė, sa mendoni se do tė ishte e lehtė ta bėni njė femėr tė arrijė orgazmėn vetėm gjatė kohės kur ju luani ndonjė lojė nė celular?


Epo, duket e pamundur mirėpo ky djaloshi i cili ėshtė hipnotizues e ka arritur kėtė.
Nė videon e mė poshtme qė lajmi.net e sjellė pėr ju, mund tė shikoni se si ky hipnotizues ia arrin ta bėjė njė femėr tė pėrjetojė orgazėm vetėm duke luajtur nė celularin e tij. /lajmi.net

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s’kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.