E bën të arrijë orgazmën vetëm duke luajtur në celular (Video)

Nëse nuk e keni ditur, vetëm një përqindje jo e madhe e të gjitha femrave në botë arrijnë orgazëm gjatë marrëdhënieve seksuale.

Duke e marrë parasysh këtë, sa mendoni se do të ishte e lehtë ta bëni një femër të arrijë orgazmën vetëm gjatë kohës kur ju luani ndonjë lojë në celular?


Epo, duket e pamundur mirëpo ky djaloshi i cili është hipnotizues e ka arritur këtë.
Në videon e më poshtme që lajmi.net e sjellë për ju, mund të shikoni se si ky hipnotizues ia arrin ta bëjë një femër të përjetojë orgazëm vetëm duke luajtur në celularin e tij. /lajmi.net

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s'kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.