Oops...moderatorja e KTV-sė shanė nė transmetim direkt (Video)

Moderatorja e KTV’sė Florije Konjuhi ka nis edicionin e lajmeve tė orės 23:00 nė Kohavision duke sharė.

Ishin gabimet teknike pas tė cilave ajo u dėgjua duke sharė edhe pse ishte nė transmetim direkt.

Pėr ta shikuar videon kliko KĖTU

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s’kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.