Animacioni ku Putin rrahë Merkelin e Obaman, në luftën kundër ISIS-it |VIDEO

Organizata terroriste ISIS, tani është më e dobët se kurrë më parë. Dhe për këtë nuk duhet mohuar se një meritë të madhe e ka Rusia e drejtuar nga Putin, transmeton reporteri.net.

Një animacion i publikuar në rrjetet sociale paraqet Putinin duke i rrahur të gjithë liderët e fuqive botërore, shkaku i Sirisë. /reporteri.net
 

Путин на мировой арене

Posted by Камал Клычев on Monday, 8 February 2016

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s'kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.