Rrëfimi i Lisa Sparks: Ja si bëra seks me 919 burra për 12 orë (Foto+16)

Lisa Sparks ka vendosur një rekord botëror në fushën e saj të pornos. Aktorja e filmave me drita të kuqe e njohur me nofkën “Lisa Sparkxxx” bëri në vitin 2004 atë që dhe sot është ende një rekord.
Në festivalin e njohur si “Eroticon i Varshavës” ajo bëri seks me 919 burra në 12 orë me një mesatare prej 76.5 burra në një orë.Edhe pas 12 vitesh rekordi është i pathyer. Edhe vetë aktorja thotë se nuk ka ndërmend që të provojë të thyejë rekordin e saj.Në një intervistë të dhënë së fundmi, ajo tregon se ishte argëtuese, por edhe e lodhshme.“Ngjarja u kundërshtua nga qeveria polake. Isha nervoze se do të më ndalonin në aeroport. Nuk ishte e lehtë seps enë garë me mua ishin edhe dy aktore porno mjaft të njohura si polakja Makita dhe braziliania Patricia. Në fund ia dola të fitoj unë”.

 

 

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s'kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.