'Party' nė ministri, ja si i festohet ditėlindja zv.ministrit (Foto)

Dita nė zyre nuk ka filluar me ndonjė punė specifike pėr Zėvendėsministėrin nė Ministrinė e Administrimit tė Pushtetit Lokal.
Zyra e Bajram Gecajt, sot ka pasur “party” pasi ai ka ditėlindjen dhe stafi i tij i kishin pėrgatitur njė befasi nė ambientet e ministrisė, shkruan Magazina.al

Gecaj i cili sot feston 54 vjetorin e lindjės, ėshtė mjaft aktiv nė rrjetet sociale, ku edhe kėtė moment nuk e ka lėn pa e publikuar pėrmes fotografive ku shihet duke festuar me stafin e tij.

 

 

 

 

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s’kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.