Nudo me motoçikletë në autostradën Tiranë-Durrës

Në rrjetet sociale ka nisur të qarkullojë një foto, ku duket një çift që udhëton më motoçikletë përgjatë autostradës Tiranë-Durrës. Por e veçanta këtu është se ata janë nudo. Ndoshta për shkak të temperaturave të ditëve të fundit, çifti ka qenë me nxitim për në plazhin e Durrësit.

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s'kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.