Seks, drogė dhe alkool: Nė Kretė ėshtė “ēmenduri” (FOTO)

Magaluf ėshtė njė prej resorteve mė famėkeq nė Europė, por famėn e tij tashmė po e merr Malia, njė ishull i vogėl afėr Kretės.

Ai ėshtė bėrė destinacioni i shumė turistėve, kryesisht britanikė.

Festa tė ēmendura ēdo natė, alkool dhe drogė qė mund tė blihet lirisht.

Njė “parajsė” pėr qejflinjtė.

 

 

 

 

 

 

 

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s’kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.