Rruga mė e bukur nė Shqipėri, pėr reklamė dhe pėr t’u shijuar - FOTO

Rruga turistike e Vermoshit po kthehet nė njė atraksion turistik jo vetėm pėr shqiptarėt, por edhe tė huajt.

Sė fundmi, Albtelecom ka publikuar reklamėn e re, qė ėshtė xhiruar pikėrisht nė kėtė rrugė fantastike.

Cycling Road e rendit ndėr rrugėt mė tė bukura nė botė pėr ēiklistėt.

Ndėrsa tė apasionuarit e makinave tek Speedhunters Albania e shohin si njė mrekulli pėr tė fiksuarit pas timonit.

 

 

 

 

 

 

 

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s’kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.