7 vendet mė tė lira nė botė pėr t’u vizituar (Foto)

Forumi Ekonomik Botėror pėr Udhėtime dhe Turizėm ka bėrė njė raport pėr shtetet mė tė lira nė botė.

Me ēmime tė arsyeshme mund tė vizitoni kėto vende tė bukura dhe tė mahniteni me bukuritė e tyre.

Ja lista e tyre:

Algjeria

 

Malajzia

 

Egjipti

 

Rusia

 

India

 

Tunizia

 

Arabia Saudite

 

 

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s’kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.