Rrëfimi i bashkëshortes dhe miqëve për Kadri Veselin (VIDEO)

Bashkëshortja dhe miqtë e Kadri Veselit, kryetar i Partisë Demokratike të Kosovës, kanë dhënë një përshkrim për përsonalitetin e tij.  Ajo që dominon në rrëfimin e tyre është se Veseli është një baba i përkushtuar, shumë i sjellshëm, i fjalës dhe që punon shumë për vendin. 


Për më shumë shikojeni videon më poshtë:
 

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s'kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.