Bėhen bashkė Kadri Veseli dhe Ramush Haradinaj (Foto)Pas zyrtarizimit tė koalicionit PDK-AAK-Nisma, kryetari i PDK-sė, Kadri Veseli sot ka qėndruar nė fshatin Jabllanicė tė Gjakovės, nė shėnimin e pėrvjetorit tė dėshmorėve.
Nė kėtė fshat, ku Haradinaj i ka dajallarėt, Veseli e quajti kreun e AAK-sė me epitetin kryeministėr.

Lajmi.net ju sjellė njė fotografi tė pėrbashkėt tė Veselit dhe Haradinajt gjatė manifestimit nė Jabllanicė.

Tė kujtojmė se bartės i listės nė koalicionin parazgjedhor PDK-AAK-Nisma do tė jetė Kadri Veseli, derisa kandidat pėr kryeministėr Ramush Haradinaj. /Lajmi.net/

 

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s’kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.