Ky është 29-vjeçari i vrarë sot në Rahovec

Sot u raportua për një vrasje në Ratkoc të Rahovecit, e cila mësohet të ketë ndodhur rreth orës 02:00 të mëngjesit.

Siç mësohet nga Policia e Kosovës edhe për identitetin dhe prejardhjen e viktimës. Bëhet fjalë për një 29 vjeçar, me iniciale H.J. Tashmë viktima vjen nga Komuna e Gjilanit.

Metro bën të ditur se viktima kishte ardhur nga Gjilani në Rahovec me qëllim vjedhjeje. Mirëpo, ishte qëlluar nga një pronar i një marketi me kallashnikov.

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s'kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.