Kėta janė tė dyshuarit qė kryen plagosjen nė Prishtinė (Foto)

Ishin dy persona tė cilėt realizuan plagosjen e para pak minutave nė qendėr tė Prishtinės.

Nga fotografi tė siguruara, personat e dyshimtė vėrehen tė jenė larguar me njė veturė tė tipit ‘Passat’ ngjyrė e zezė.

Ndryshe Indeksonline nuk ka ende asgjė zyrtare nga ana e Policisė sė Kosovės.

Vetura nė fjalė shihet duke u larguar nė drejtim tė lagjes Ulpiana.

 

 

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s’kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.