Blerim Shala i bashkohet PDK-sė

Blerim Shala, ish-gazetar dhe pjesė e Aleancės pėr Ardhmėrinė e Kosovės nga sot i ėshtė bashkuar  Partisė Demokratike tė Kosovės, njofton Klan Kosova.

 

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s’kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.