Jeta luksoze e kandidatit të Vetëvendosjes për deputet (Foto)

Kandidati i Vetëvendosjes për deputet bën një jetë mjaft luksoze, por këtë luks ai pritet ta shtoj në rast se bëhet deputet i Kuvendit të Kosovës.

Veton Seferi nga Skenderaj, është kandidat i Vetëvendosjes i cili bën një jetë të “zhytur” në luks.

Seferi i cili jeton në Gjermani, këto ditë po bën fushatë në Drenicë për të fituar besimin e qytetarëve për votë, ai është i dhënë pas veturave të shtrenjta, ku tashmë ka një koleksion prej më luksozeve, shkruan Magazina.al

Mënyra e jetesës që bën Seferi, bie ndesh me atë çka Vetëvendosja proklamon, e që është barazia ekonomike e qytetarëve.

 

 

 

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s'kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.