Thaēi e Rama takohen nė Gjakovė (FOTO)

Presidenti i Kosovės, Hashim Thaēi dhe kryeministri i Shqipėrisė, Edi Rama janė takuar nė njė prej restoranteve nė qytetin e Gjakovės, kėtė tė martė.Thaēi e Rama kanė thėnė se takimi i tyre ėshtė miqėsorė.Kurse presidenti Thaēi i pyetur nga Klan Kosova se si po i duket fushata zgjedhore pėr 11 qershorit, ėshtė pėrgjigjur shkurt se gjithēka po duket mirė.

 

 

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s’kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.