Qeveria nė largim ndan 200 mijė euro pėr Aeroportin e Gjakovės

Qeveria nė largim e Kosovės ka ndarė 200 mijė euro pėr Aeroportin e Gjakovės, njofton Klan Kosova.

Kėto mjete janė tė dedikuara pėr mbulimin e shpenzimeve tė sigurisė dhe nevojave tė tjera emergjente.

Ndarja e tyre u bė nė mbledhjen e sotme tė Qeverisė.

 

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s’kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.