Kjo është jeta privat e Teutës! (Foto)

Presidenti i ndjerë Ibrahim Rugova ka lënë pas vetëm një vajzë, Teuten, sugareshën e tij, që ishte gjithashtu pika më e dobët që kishte në aspektin privatTeuta Rugova i ka hyrë politikës dhe ka fituar sërish karrigen e deputetes.E bija e Presidentit historik dhe deputetja e Kuvendit të Kosovës, është person fjalë pak, e pa imponueshme, me një rreth të ngushtë shoqëror dhe tejet e disiplinuar, shkruan “Kosovarja”.Nuk flitet aspak për jetën e saj private, pasi ekspozohet fare pak, për të mos thënë aspak.A është dikush në jetën e saj, ndonjë mashull? Ky është një mister i madh, meçe për Teuten vështirë se mund të gjendet diçka.

 

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s'kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.