Transmetimi live i debatit tė Ministrit Stavileci pėr TC Kosova e Re

Mministri i Zhvillimit Ekonomik, Blerand Stavileci, po zhvillon njė debat direkt me qytetarėt pėr projektin e Termocentralit “Kosova e Re”.

Reporteri.net, ka mundėsuar qė nė mėnyrė tė drejtpėrdrejtė tė lidhen nė faqen zyrtare tė gazetės nė Facebook dhe tė bėjnė pyetje pėr ministrin Stavileci.

Pyetjet mund ti bėni kėtu:

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s’kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.