Transmetimi live i debatit të Ministrit Stavileci për TC Kosova e Re

Mministri i Zhvillimit Ekonomik, Blerand Stavileci, po zhvillon një debat direkt me qytetarët për projektin e Termocentralit “Kosova e Re”.

Reporteri.net, ka mundësuar që në mënyrë të drejtpërdrejtë të lidhen në faqen zyrtare të gazetës në Facebook dhe të bëjnë pyetje për ministrin Stavileci.

Pyetjet mund ti bëni këtu:

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s'kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.