Këto janë bizneset dhe monopolet e Devollëve (VIDEO)

Në këtë dokumentar bëhet një listë e bizneseve të Kompanisë Devolli.

Cilat janë ato?

Shikojeni videon e mëposhtme.

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s'kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.