Të zezat nuk kanë fund për Hasin tek Olimpiakos, shikon çfarë e pret Besnik Hasi nuk është rehat në klubin e ri.Pak ditë më parë trajneri shqiptarnga Kosova,... Morata nuk ėshtė blerė 80 milionė euro (Foto) 65 milionė euro, kaq ka paguar Chelsea pėr Alvaro Moratan.Alvaro Morata nuk ėshtė transferuar nga Real Madridi te Chelsea pėr 80 milionė euro, ashtu siē raportonin mediat spanjolle.Kėtė e kanė... Man United tregohet i fortë për Man City Manchester United e ka mposhtur 2:0 Manchester CitynManchester Unitedi i Jose Mourinhos ka triumfuar 2:0 ndaj Manchester Cityt të Pep Guardiolas në International Champions Cup, shkruan... Panucci “Kuqezi” edhe zyrtarisht; objektiv Euro 2020 Christian Panucci ėshtė edhe zyrtarisht trajner i Kombėtares shqiptare tė futbollit. Tekniku italian dhe Presidenti i FSHF-sė, Armand Duka firmosėn kontratat nė konferencėn e shtypit tė thėrritur nė... Milan s’ka tė ndalur, kjo ėshtė dhurata e re pėr tifozėt (FOTO) Milan ėshtė i interesuar pėr transferimin e njė top sulmuesi pėr sezonin e ri.Milan ėshtė i vendosur ta transferojė njė sulmues gjatė kėtij afati kalimtar tė verės.“Gianluca di Marzio” ka njoftuar se... Panucci është trajneri i ri i Kombëtares? Federata Shqiptare e Futbollit duket se ka arritur marrëveshjen me ish-mbrojtësin italian Cristain Panucci për të drejtuar Kombëtaren Shqiptare të Futbollit.Burime... Mavraj fetar nė pushime nė Ibiza’n e ‘shthurur’ (Foto) Mavraj po i kalon pushimet nė Ibiza me tė dashurėn gjermane, Lisa. Ibiza ėshtė njė nga vendet bregdetare i njohur pėr muzikėn elektronike dhe dashurinė bashkė me ēmendurinė e pushuesve. Njihet edhe...