Oferta e ēmendur e njė lokali nė Beograd, pėr golat pėson Shqipėria

Kombėtarja serbe nuk do tė marrė pjesė nė Europianin qė starton tė premten e ardhshme, por kjo nuk do tė thotė qė serbėt nuk janė tė interesuar se ēfarė do tė ndodhė nga data 10 qershor deri mė 10 korrik nė Francė.


Sidomos vėmendje tė veēantė do tė ketė nė datat 11, 15 dhe 19 qershor kur do tė luajė ndeshjet kombėtarja qė i la jashtė kėtij kompeticioni, Shqipėria.
Njė lokal nė Beograd ka bėrė njė ofertė mjaft interesante duke i ftuar tifozėt qė ndeshjet e Shqipėrisė t’i shohin bashkė.


Lokali ofron 5% ulje pėr ēdo gol qė do tė pėsojė Shqipėria dhe Kroacia, ndėrsa vodka falas pėr tė gjithė nė rast se Europianin do ta fitojė Rusia.

 

Por, duke ditur qė Shqipėria e De Biasit nuk ka pėsuar ndonjėherė mė shumė se dy gola pėr ndeshje, tifozėt serbė nuk pritet tė pėrfitojnė shumė nga oferta e lokalit, por tė paktėn do tė kenė kėnaqėsinė tė shohin Shqipėrinė nė Europian. / TCH

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s’kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.