Zvarraniku parashikon rezultatin Francė-Shqipėri (VIDEO)

Revista "France Football" ka futur nė punė iguanėn Arang, qė tė parashikojė rezultatet e ndeshjeve tė Euro 2016, duke ndjekur gjurmėt e oktapodit Paul.

Arang duhej tė zgjidhte tė ushqehej nė njėrėn nga tre enėt e ndryshme tė cilat pėrfaqėsonin rezultatet e mundshme nė ndeshjen e nesėrme nė “Velodrome” mes Francės dhe Shqipėrisė.

Ja se ēfarė parashikoi zvarraniku. 


Arang le Varan pronostique France - Albanie by francefootball

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s’kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.