E kryer: Rashica bën hapin e karrierës, kalon te gjiganti evropian

Sipas raportimeve të fundit, Lazio ka shprehur interesim për mesfushorin e Përfaqëseses së Kosovës.

Ylli i Vitesses pëlqehet shumë nga drejtori sportiv i Lazios Igli Tare, i cili mendon që Rashica është gati për të luajtur në një kampionat të nivelit të lartë si Serie A, përcjellë “Lajmi.net”.

Negociatat mes klubeve janë drejt mbylljes me sukses.

Rashica pritet të zë vendin e Keita Balde, i cili është pranë largimit. /Lajmi.net/

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s'kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.