Dëshironi të fitoni në bastore, atëherë luajini këto lojë

Sonte do të zhvillohen disa ndeshje interesante në Ligën e Kampionëve, Greqi dhe Slloveni
 Disa nga bastoret e njohura botërore sportive kanë dhënë prognozat e tyre rreth pesë ndeshjeve më interesante që do të luhen sonte. /Express/

 Më poshtë keni disa prej ndeshjeve, nga të cilat ju mund të fitoni:

Bayern Munich- Real Madrid 1

Borussia Dortmund- Monaco 1

Atletico Madrid- Leicester 1

Maribor- Olimpija Ljubljana 1

Panathinaikos- PAOK 1

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s'kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.