120 milionë euro për Dybala

Real Madrid dhe Barcelona janë gati të bëjnë çmendurinë për Paulo Dybala
Pavarësisht se Paulo Dybala ka thënë se është shumë afër që të vazhdojë kontratën më Juventusin, interesimi për të nuk është ndalur.

Sipas Calciomercato, Real Madrid dhe Barcelona ende nuk janë dorëzuar për shërbimet e argjentinasit.

Madje të dy këto skuadra janë gati që të thyejnë rekordin botëror, duke ofruar 120 milionë euro për Dybala.

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s'kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.