Mourinho me super formacion ndaj Anderlechtit (Foto)

Manchester United pritet tė luaj me formacionin mė tė mirė ndaj Anderlechtit nė Europa League
Trajneri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho do tė pėrdorė formacionin mė tė mirė ndaj Anderlechtit, pasi dėshiron tė fitojė Europa Leaguen, garė e cila ia mundėson kualifikimin direkt nė Ligėn e Kampionėve.

 

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s’kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.