Tifozėt e kallin stadiumin pas golit tė Beshiktashit, shikoni ēfarė po ndodh (Video)

Beshiktashi ėshtė duke fituar 1:0 ndaj Lyonit
Beshiktashi ka kaluar nė epėrsi ndaj Lyonit nė minutėn e 15 tė ndeshjes, e cila fillimisht u shty pėr shkak tė trazirave tė tifozėve nė stadium.

Ryan Babel ishte ai qė shokoi vendasit duke shėnuar pėr 0:1.

Menjėherė pas golit, tifozėt e mysafirėve filluan tė hidhnin fishekzjarrė nė drejtim tė turmės poshtė. Pėr mė shumė shikoni videon.

 

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s’kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.