Barcelona transferon futbollistin mė tė mirė nga Leicester City (FOTO)

Barcelona kėrkon njė pėrforcim tė madh nga Leicester City.

Riyad Mahrez mund tė largohet nga Leicester City.

“Mundo Deportivo” raporton se Barcelona ka ringjallur interesimin pėr transferimin e tij, gjatė afatit kalimtar tė verės, pėrcjell “lajmi.net”.

Mahrez pritet tė largohet nga Leicester City pas njė stinori dėshpėrues nė Premierligė. 

 

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s’kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.