Real Madridi shėnon golin mė tė ēuditshėm tė sezonit (Video)

Reali ka kaluar nė epėrsi nė ndeshjen kundėr Sevillas.
Golin e parė e shėnoi Nacho Fernandez nė minutėn e 10-tė.

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s’kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.