Cka ndodh nëse Manchester United nesër fiton finalen e Europa League?

Neser zhvillohet finalja e Europa League ku do te perballen Manchester United -Ajax.

Nese skuadra e Mourinhos arrin te fitoje kete finale,atehere do te arrij te siguroj bileten direkt per ne grupet e Champions League.

Keshtu nese kjo ndodh Anglia ne vitin e ardhshem do te perfaqesohet me 5 skuadra ne Champions.

Perndryshe nese skuadra e Mourinhos humb kete finale,atehere do e siguroj plasmanin per ne Europa League.

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s'kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.