Si reagoi Januzaj kur e pa stadiumin e Sociedadit? (VIDEO)

Real Sociedadi ka publikuar një video me momentet më të mira të Adnan Januzajt në ditën e parë në klub.

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s'kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.