Mavraj fetar nė pushime nė Ibiza’n e ‘shthurur’ (Foto)

Mavraj po i kalon pushimet nė Ibiza me tė dashurėn gjermane, Lisa. Ibiza ėshtė njė nga vendet bregdetare i njohur pėr muzikėn elektronike dhe dashurinė bashkė me ēmendurinė e pushuesve. Njihet edhe qyteti qė gjatė verės nuk fle kurrė.

Mbrojtėsi kuqezi, Mėrgim Mavraj, i cili nė publik ėshtė bėrė i njohur edhe pėr qėndrimet e tija fetare, po i shijon ditėt e relaksit me tė dashurėn e tij gjermane, Lisa.Ēifti janė duke i kaluar pushimet verore nė Spanjė, nė Ibiza.

Kėta e ka vėrtetuar vetė bukuroshja gjermane, Lisa, qė ka shpėrndarė nė profilin e saj nė rrjetin social “Instagram” disa foto me partnerin e saj nė bregdetin Iberik.

“Dashuria nuk ka nevojė tė jetė perfekte, por vetėm e vėrtetė”, ka shkruar bukuroshja nė foton e postuar me Mavrajn.

Ka disa vite qė komentohet pėr lidhjen e Mavrajt me bukuroshen gjermane, por lojtari vazhdon ta mbajė tė fshehtė, duke mos u ekspozuar shumė.

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s’kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.