Të zezat nuk kanë fund për Hasin tek Olimpiakos, shikon çfarë e pret

Besnik Hasi nuk është rehat në klubin e ri.

Pak ditë më parë trajneri shqiptarnga Kosova, përjetoi disa momente irritimi me tifozët e skuadrës së tij, Olimpiakos

Parrulla dhe brohoritje kundër tij dhe Kosovë. Kosova është Serbi ishte një parrullë e cila tentonte të acaronte Hasin, i cili nuk reagoi ndaj këti gjesti, përcjell Albeu.com

Por Hasi nuk e lënë me kaq problemet pasi në turin tjetër të eliminatoreve të Ligës së Kampionëve do të përballet me Dinamon e Zagrebit.

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s'kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.