Lajmet e Fundit:

16:10 | Ky është prezantimi i Kosovës në Sarajevo Film Festival- Ky është ekipi nga Kosova që po e prezanton filmin ‘Tri dritare dhe një...15:58 | Kosova then kufinjtë e diplomacisë digjitale- Revista prestigjioze amerikane e shkencës dhe teknologjise Wired Magazine, ka intervistuar...15:47 | Kushtetuesja përjashton Kadri Kryeziun - Gjykata Kushtetuese e Kosovës ka vendosur që publikisht të qortojë gjyqtarin...15:34 | Skandali, Gjykata jep ‘Arrest me burg’, Cane: Jam i pafajshëm. Më godasin politikisht- “Arrest me burg” ka caktuar Gjykata e Sarandës sot ndaj Agron Cane, sekretari i...14:33 | Arsim Bajrami përfaqëson PDK-në në Kushtetuese - Gjykata Kushtetuese më 21 gusht do të mbajë seancë dëgjimore për...11:01 | Ka vdekur edhe vajza tjetër, treni vret dy vajza në Drenas - FOTO- Para pak minutash një tren që po qarkullonte nga Drenasi për në Prishtinë...10:50 | Avokati që qëlloi veten duke demonstruar pafajësinë e klientit- Autori Jeremy Clay, tregon historinë e çuditshme të një avokati të...10:44 | Po shkojmë drejt koalicionit me LDK-në- Anëtari i Kryesisë së PDK-së, Rrustem Mustafa, ka deklaruar se është...10:31 | Lavdrim Muhaxheri nuk ka vdekur thotë bashkëluftëtari i tij (Foto) - Lajmin për vdekjen e xhihadistit Lavdrim Muhaxheri, i cili dje u raportua në shumicën...10:26 | Etnon dhe Sheila vijnë me ‘Mengjesi im’- Grupi Etnon e ka kthyer në skenë pjesëmarrësen e X Factor Sheila Haxhiraj. Grupi...22:43 | Sivjet 2 mijë të pickuar nga rriqrat në Malishevë- Brenda 7 muajve, mbi 2 mijë qytetarë vetëm nga rajoni i Malishevës janë...22:39 | Çlirimtari bëhet Ebu Beker dhe mbron imam Qazimin- Çlirimtar Sylejmani nga Gjilani ka katër vjet që falet në xhaminë El...22:35 | Të burgosurit filmojnë arratisjen e tyre - VIDEO- Një grup prej 13 të burgosurish të rrezikshëm u arratisën nga një burg...22:32 | ​Bie në mina, humb jetën 21 vjeçari nga Istogu- Sh.Hysenaj nga Istogu ka humbur jetën pasi ka rënë në mina.Siç raporton...16:05 | Merkel favorizon Ramën në Konferencën për Ballkanin, shokohet Beogradi- Ende pa nisur Konferenca për Ballkanin në Berlin me 28 Gusht 2014 janë shfaqur...

Ibra, golin më të bukur të të gjitha kohërave

15.11.2012 00:12

 

 

Zlatan Ibrahimoviq ka shënuar golin i cili mund të cilësohet ndër më të bukurit të të gjitha kohërave.

Sulmuesi i PSG-së në ndeshjen miqësore kundër Anglisë përveq se shënoi një gol tejet të bukur, shënoi edhe tre herë tjerë në portën e portierit Joe Hart (20’ 77’ 84’ 90’), duke ia siguruar fitoren kombëtares suedeze.

Anglia lujati kryesisht me lojtarë të rinj. Golat për Anglinë i shënuan Danny Ëelbeck 35’ dhe Steven Caukler 38’.
 

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s’kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.

Na ndiqni në