Djali i Hashim Thaēit nė lidhje tė hapur me bukuroshen e "O sa mirė" (Foto) Djali i presidenti tė Kosovės, Hashim Thaēit, Endriti ėshtė nė lidhje tė hapur tashmė me aktoren nga Peja, Arta Nitaj. Ka qenė vetė aktorja e \"O sa mirė\" qė ka publikuar mbrėmė njė fotografi me njė... Kim Kardashian tėrheq vėmendjen si gjithmonė (FOTO) Kim Kardashian ka tėrhequr vėmendjen si gjithmonė me njė fustan ngjyrė ari tė ngjitur pėr trupi nė premierėn e filmit “The Promise” nė Hollywood, transmeton Klan Kosova.36 vjeēarja dukej e... Aktakuzė ndaj Afrim Muqiqit, ja pėr ēfarė bėhet fjalė (FOTO) Kėngėtari i njohur Afrim Muqiqi, dje ėshtė paraqitur nė Gjykatė, pasi ndaj tij ėshtė ngritur njė aktakuzė pėr veprėn penale ‘Pengim i Personit Zyrtar nė Kryerjen e Detyrave Zyrtare’Sipas aktakuzės sė... Serbja me prejardhje shqiptare 'tėrbon' me gjoksin e saj (Foto) Kėngėtarja serbe me prejardhje shqiptare, Edita Aradinovic vazhdon tė provokojė nė rrjetet sociale. Edita ka publikuar njė fotografi ku nga afėr shfaqė gjoksin e saj qė duket se ėshtė nė prag tė... Dy kėngėtaret shqiptare e fusin nė mes yllin e Kombėtares (Foto) Armando Sadiku ėshtė fotografuar me dy kėngėtaret shqiptare, Eva Ndoja dhe Fibi.Dy kėngėtaret i kanė uruar ditėlindjen Sadikut me njė fotografi ku Armando shihet nė mes ndėrsa kėngėtaret e quajnė atė... Nuk ka fund qė i mban tė pasmet e J. Lo Shumė prej tyre sakrifikojnė pėr modėn.Edhe Jennifer Lopez vendosi tė veshė njė fund tė ngushtė tė mėrkurėn.Por 45- vjeēarja e kishte tė vėshtirė tė ecte. A dështoi Era Istrefi më këngën Redrum? Era Istrefi shpërtheu si rastësisht ne tregun ndërkombëtar me këngën e saj Bon Bon, dhe gjatë u prit për këngën e saj të radhës që...