Zbulohet i dashuri i bukuroshes Jonida Vokshit. Ja cili është! |FOTO

onida Vokshi, një ndër prezantueste më të bukur shqiptare, pjesë e kastit të aktorëve të serialit të njohur “O sa mirë”, nuk është më “sigle”.

Aktori i të njëjtit seria në rolin Arif Hikmeti, emri i vërtetë i të cilit është Xhevdet Jashari nga shqptarët e Maqedonisë, ka pohuar se nga sot e tutje është në lidhje me aktoren Jonida Vokshin.

Nuk dihet se sa ka të vërteta këtu, duke ditur se dyshja janë pjesë të serialit “O sa mirë”.

“Prej sot ky është avradi i jem dhe pikë. Foli xhali Haxhis edhe nuk foli [email protected]”, ka shkruar në llogarinë zyrtare të serialit në Instagram, “Arifhimeti”, shkruan telegraf.

Në një tjetër koment të një fotoje të para pak ditëve gjithashtu kishte shkruar ““Ket e kishte kriau (ktijuar) Zoti kadal kadal vetem per mu hahaha 😊”.

Mbetet të shihet në të ardhmen nëse Arif Hikmeti dhe aktorja shqiptare e njohur më mirë si Elizabeta kanë filluar një romancë.

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s'kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.