Këta janë prindërit e Edona Zogut (Foto)

Prezantuesja simpatike Edona Zogu është fytyra publike e cila na informon për zhvillimet e reja në vend.

Ajo madje ka një stil interesant dhe cilësohet si ‘ikona’ e ngjyrës së kuqe të flokëve, shkruan lajmi.


Edona nuk është shumë aktive nëpër rrjete sociale, por poston nganjëherë foto përkrah familjes.


Ndërsa nga kjo foto që Lajmi.net e ka siguruar mund të njiheni me prindërit e Edonës. Kjo foto është realizuar në vitin 1874.

\"\" 

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s'kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.