Vedati i Stupcave në pritje të fëmisë së parë

Aktori i famshëm kosovar, Vedat Bajrami, pret të bëhet baba.

Lajmi.net mëson se bashkëshortja e tij Allmira Mullabazi është shtatzënë.

Ky do të jetë fëmija i parë i çiftit, që janë të martuar nga 10 maji i vitit 2014.

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s'kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.