Publikohet foto e Ritės duke bėrė seks me Chris Brown |FOTO

Kėngėtari Chris Brown ka postuar njė fotografi kontraverse, qė ka hapur shumė polemika nė rrjetet sociale.


Nė Instagramin e tij ai ka postuar pozėn, ku shihet nė shtrat para njė intimiteti me njė femėr. Ajo duket e ngjashme me Rita Orėn, dhe fansat kanė filluar tė shtrojnė pyetje pėr ndonjė histori tė nxehtė pasioni mes kėngėtarėve.

Nuk ėshtė ēudi qė kjo tė ndodhė pasi kėngėtarja me origjinė shqiptare, Rita Ora dhe Chris Brown kanė realizuar bashkė hitin “Body on Me”. Edhe nė atė klip u kuptua njė “feeling” i fortė mes tyre, tė cilėn e dėshmuan nėpėrmjet skenave tė tėrheqjes seksuale.

 

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s’kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.