Nuk ka fund qė i mban tė pasmet e J. Lo

Shumė prej tyre sakrifikojnė pėr modėn. Edhe Jennifer Lopez vendosi tė veshė njė fund tė ngushtė tė mėrkurėn.Por 45- vjeēarja e kishte tė vėshtirė tė ecte.

 

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s’kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.