Serbja me prejardhje shqiptare 'tėrbon' me gjoksin e saj (Foto)

Kėngėtarja serbe me prejardhje shqiptare, Edita Aradinovic vazhdon tė provokojė nė rrjetet sociale.

Edita ka publikuar njė fotografi ku nga afėr shfaqė gjoksin e saj qė duket se ėshtė nė prag tė "pėlcitjes".


Edita Aradinovic u bė e famshme nė vendet sllave pas publikimit tė kėngės sė saj, “Uno momento” tė cilėn e kėndon nė duet me kėngėtaren e famshme kroate, Severina./Indeksonline/

 

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s’kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.