Kim Kardashian tėrheq vėmendjen si gjithmonė (FOTO)

Kim Kardashian ka tėrhequr vėmendjen si gjithmonė me njė fustan ngjyrė ari tė ngjitur pėr trupi nė premierėn e filmit “The Promise” nė Hollywood, transmeton Klan Kosova.

36 vjeēarja dukej e mrekullueshme pasi arriti bashkė me motrėn e saj Kourtney-n nė shfaqje.

Ndėrsa Kourtney dukej shumė bukur e veshur me njė kostum tė zi duke e ekspozuar gjoksin.

Shikoni mė poshtė si dukeshin motrat Kardashian:

 

 

 

 

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s’kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.